Listopad 2009

New Moon: movie mistakes

30. listopadu 2009 v 20:53 | Lenqa Flying Chocolate |  Twilight news
New Moon se sotva ohřál v kinech a už tu máme seznam chyb ve filmu. Jsou to takové klasické chyby, ale nějaká chyby... jsou vážně CHYBY :D
Jo a jen taková důležitá poznámka - sama jsem to překládala (takže uvěďte při kopírování zdroj) a chyby jsem sama nečekla jestli to je tak, takže jestli to tak není, tak mi prosím nenadávejte :D

-Když se Bella poprvé probudí ze své noční můry, tak jí na polštáři leží kniho Romeo a Julie. Když jí ale Charlie přinese dárek, kniha je pryč a během střihů se kniha objevuje a zase mizí.
- Když Bella jede zachránit Edwarda a ve Volteře vystupuje z auta a ptá se Alice kam má jít, je Bella ve dveřích auta, ale při dalším záběru je Bella už za dveřmi. (toho jsem si dokonce i já všimla :D)
- Při záběrech zobrazující Bellynu depresi a kamera kolem ní krouží, můžete dvakrát vidět kameramana v zrdcadle. (nekoukla jsem se jestli to tak je, ale jestli jo tak docela chybička no :D)
- Když ve škole Alice skáče přes zábradlí a jde popřát Belle vše nejlepší k narozeninám, tak má jinak danej šátek když skáče přes zábradlí a potom když jí blahopřeje.
- Když se Bella zastaví u Jacoba, aby zjistila proč jí neodpovídá na telefonáty, nedozavře dveře náklaďáčku, když se k autu vrací dveře jsou zavřené.
- Kontaktní čočky upírů jsou vidět, nejvíce když jsou ve Volteře (např. Jane ve výtahu). (No tak to se dalo čekat a budu to očekávat i u Eclipse, s tím prostě nic nenadělají)
- Když Alice jede s Bellou do Voltery, šátek, co má Alice na hlavě je pokaždé jinak upravený.
- Když Jacob a Mike čekají před kinem na Bellu, v pozadí sáček z Burger Kingu mění mezi záběry pozice.
- Když Bella s Alicí letí do Itálie, je záběr na letadlo od Virgin America. Virgin America ale léta pouze do států v USA a ne do Evropy - do Evropy lítá Virgin Atlantic. (To není pro mě až tak markantní chyba :D)
- Když je ukázáno Jacobova tetování poprvé (jak jde za ním Bella v tom dešti) a podruhé (na konci filmu v lese společně s Edwardem) je tetování o několik centrimetrů níž. (bylo uvedeno 2 inches a jeden inch je asi tak 2,5 cm)
- Hned na začátku kde je záběr na měsíc a potom se objeví nápis NEW MOON by se měl měsíc zatmívat z levé strany a ne z pravé.
- V poslední scéně, kde Bella jede s Edwardem z domu Cullenových je vidět v odrazu auta štáb.
- Když Bella, Edward a Alice odcházejí z Voltery má Edward ten rouchokabát :D zavázaný, v následující scéně ho má rozvázaný.
- Když Jacob leze Belle do pokoje oknem, je vidět na jeho pravém zápěstí jakási podpěra nebo opasek, prostě aby tam doskočil v pohodě.
- No a Belly vlasy se mění v záběrech ve scénách kde se baví s Mikem v jídelně o tom že půjdou do kina, když jí Edward opouští v lese a když jí Charlie řiká že jí pošle do Jacksonvillu.

Kompletní seznam chyb najdete na této stránce. Ale už v angličtině.

Takže suma sumárum - nic zas tak strašnýho, takový chyby se najdou snad v každym filmu, ale to s tim zrdcadlem je docela BOOM :D

Paramore - Brick By Boring Brick

30. listopadu 2009 v 18:12 | Tessy Butterfly
Nový klip od Paramore je venku a jsem s ním moc spokojená :)... Je to takovej Tim Burton styl, že? :)... I když se mi na Hayley líbí víc ty oranžový vlasy tak je v tom klipu moc hezká.

Sugababes | BBC Radio 1 studios | 27.11.09

29. listopadu 2009 v 14:28 | Lenqa Flying Chocolate |  Sugababes-Outside
Nakonec se originální sestava Sugababes bohužel nebude obnovovat. Keisha to potvrdila na svém Twitteru, prý že se jenom sešli, ale žádný návrat originálních "babes" se nechystá :(
Lily Allen | Elle (Russia) | prosinec 2009

28. listopadu 2009 v 19:09 | Lenqa Flying Chocolate

Taylor Lautner | Rolling Stones | prosinec 2009

27. listopadu 2009 v 19:05 | Lenqa Flying Chocolate |  Taylor Lautner
Řekla bych, že vybrali pravděpodobně tu nejhorší fotku co šla :D Ale pokud se vám líbí, tak proti gustu.... ;)
V rozhovoru například prozradil, že byl ve škole dříve šikanován - spolužáci se mu smáli, že je herec - ale teď vážně.. kdo nebyl?

Cheryl Cole (ft. Will.I.Am.) - 3 Words

27. listopadu 2009 v 18:48 | Lenqa Flying Chocolate |  Girls Aloud-News And Other
Další singl z desky "3 Words" od Cheryl nese stejný název. V klipu objevíte i zpěváka ze skupiny Black Eyed Peas Will.I.Ama. K písničce jsem nikdy moc velké sympatie neměla (z alba neposlouchám první 3 písničky, ale zbytek ano) a po shlédnutí klipu se to asi ani nezmění :D Klip na mě k tomu ještě tak trochu působí depresivně, ale je hezky udělané, jak tam jsou dva obrazy a najednou to je jeden a naopak. Lepší by bylo, kdyby udělala klip na písničku "Stand Up" tady necítím ve vzduchu #1 singl.. ale co já vim, stát se může vše!
Jelikož video mělo dnes premiéru, tak na YouTube to mazají rychlostí blesku. Jediné video co jsem zatím našla bylo na jejím oficiálním profilu a to se nedá vkládát do článků (nebo spíše dá, ale přehrajete si veliký prd), proto tu mám pro vás pouze odkaz!Vanity Fair adds

26. listopadu 2009 v 18:27 | Lenqa Flying Chocolate
Další kvantum fotek s Robem pro Vanity Fair....

Entertainment Weekly - December 2009

26. listopadu 2009 v 18:27 | Lenqa Flying Chocolate |  Twilight news
Rob, Kristen a Taylor se objeví na obalu časopisu Entertainment Weekly a to každý zvlášť.. zatím jen obálky časopisu!
Jo a nevim proč, ale když jsem si fotku uložila do časopisu, tak se mi ztmavily... nechápu :D

kauza New Moon

26. listopadu 2009 v 15:17 | Lenqa Flying Chocolate |  když se rozpovídám
Včera jsem byla na New Moon a tady máte ten můj slíbený názor :D
JOOOO A SPOILERY VÍCE NEŽ MOŽNÉ!!!
Terka mi před filmem řekla, že konec je úplně na hovno, ale já to nechtěla vědět a tak jsem čekala až to uvidim a ta závažná věc je, že Edward řekne Belle aby si ho vzala. Jak to řekl, tak já jsem se nad tím úplně rozplynula :D Hlavně v knížce to je a četla jsem rozhovor s tou, co píše scénáře ke každému dílu a v jednom rozhovoru řekla, že žádost o ruku byla v New Moon, ale ta pravá žádost se objeví až v Eclipse, takže já v tom nevidím žádný problém ;)
ALICE ALICE ALICE!!! Miluju jí ještě víc, konečně dostala více prostoru se projevit a Ashley jí hraje více než dokonale.
Děj filmu jede podle knížky a řekla bych, že takové ty scény, co by zbytečně prodlužovaly film byly odebrány. Naprosto se mi líbí, jak bylo udělaný to, jak měsíce plynou a Bella nic nedělá a ta písnička co tam hraje se tam více než hodí!!!
Bála jsem se, že Charlie zahraje Ara blbě, páč jsem si tam vždycky představovala někoho jinýho, ale potom když jsem to viděla, tak už jsem ráda že ho hrál on, páč vypadá jako správnej magor :D Co se týče Volturi, tak hodně lidí řešilo ten "fight" mezi Edwardem a Felixem, ale až to uvidíte no uáá je to suprově udělaný a nevadí mi že to tam přidali. Jane úžasná!
Celkově ten film je vtipnej, hlavně Belly kamarádi :D Jasper taky docela perlí a Emmett taky taky :D Jo no a vlkodlaci taky taky taky :D:D
NELÍBILO SE MI (je tomu těžké uvěřit, ale jsou tam věci co se mi nelíbily :D), že když Jacob koukal na Bellu jako vlk, tak tam byl ten podivný odraz Belly v jeho oku, to mi přišlo divné. Nejsem ani fanouškem toho, jak Bella psala Alici e-maily. V knížce to nebylo a nevidím v tom nějaký hluboký význam. Potom se mi líbila ještě jedna věc a tu nedokážu nějak popsat, ale to je jedno :D
No a záběrem se mi líbilo nejvíc to, jak Bella zachránila Edwarda a potom jak si tam chvilku povídali, než tu romantickou chvilku narušili Felix s Demetrim :D
Nevím, nerada už píšu tak dlouhé články a tak to ani nehodlám po sobě číst a nenapsala jsem všechno, co jsem měla na srdci :D Detaily podávám jenom džesice :D

EDIT: Ještě bych ráda závěrem dodala, ať nedáváte na recenze, protože každý má rád něco jiného a když New Moon s vysoce pohledným Edwardem Cullenem bude hodnotit nějaký příslušník mužského pohlaví se zájmem pro střílení, výbuchy, vodotrysky krve a smrt, tak se nedivte! Prostě pokud to chcete vidět, tak na to běžte, já vám to doporučuji a udělejti si nazor sami ;)

KONEČNĚ!

25. listopadu 2009 v 17:43 | Lenqa Flying Chocolate |  když se rozpovídám
Dneska jdu do kina New Moon a tak neočekávejte jakýkoliv druh aktivity z mojí strany! Ale zítra se určitě ozvu s obžaným článkem :D
Uáá konečně! Nemůžu tomu uvěřit uáá!

gjhfka

24. listopadu 2009 v 19:28 | Lenqa Flying Chocolate
Další nové fotky z Vanity Fair (spíše s Kristen)

A další nové fotky z Entertainment Weekly.

Cheryl, Kimberley, Nicola, Sarah | at Kanaloa | 21.11.09

23. listopadu 2009 v 18:46 | Lenqa Flying Chocolate |  Girls Aloud-Outside
Cheryl je ještě v outfitu, který měla na sobě v X-Factoru pro Wham a George Michael weekend. Kimberley a Nicola jsou nádherné, ale Sarah je něco příšerného!

New Moon cast with Carrie Keagan (part 1)

22. listopadu 2009 v 20:50 | Lenqa Flying Chocolate |  Twilight news
Naprosto úžasný mix rozhovorů! Je to uncensored, takže tam je často slovo mother fucker, fuck, dick, cock a tak :D Většina rozhovorů se týká vlkodlaků, že můžou být rovnou nahatí a obzvláště jsem si oblíbila tu část, kde Taylor řiká, že maj v lese schovaný džíny a boty Nike a Carrie se zeptá kde a on že to je tajemství a hoděj tam kus té scény, kde Jacob řiká "If you had a secret, you couldn't tell anyone." :D:D:D:D:D Ale mám špatnou zprávu pro ty, co si nepouštěli odhalené scény, protože to s nima všechno prolínaj, ale až uvidíte film, určitě si to pusťte, páč je to strašně vtipný :D těším se na part 2 :D

X-Factor finalists - You Are Not Alone

22. listopadu 2009 v 14:58 | Lenqa Flying Chocolate
Jako minulý rok finalisté anglického X-Factoru přezpívali písničku Hero od Mariah Carey, pro vojáky a jejich rodiny, tak tento rok přezpívali You Are Not Alone od Michaela Jacksona a výtěžek půjde na děti trpící leukémií.
Ve videu je všech top 12 (a těď si procvičím jejich jména :D), za 25 a starší: Danyl Johnson, Jamie Archer a Olly Murs. Za kategorii chlapců: Lloyd Daniels, Joe McElderry A Rikki Loney. Za děvčata: Stacey Solomon, Lucie Jones a Rachel Adedeji. No a za skupiny: Miss Frank, John & Edward a Kandy Rain. Ano, pamatuju si je všechny :D
Video se mi líbí, že je takový jednoduchý, stejně jako minulý rok, kde jenom finalisté byli oblečeni do černé. A hlavně jako v naší trapný SuperStar to nezpívaj každý vysílání, je to pro dobrou věc a hlavně umí zpívat.

Victoria´s Secret Fashion Show 2009/2010

22. listopadu 2009 v 14:15 | džesika flečrová |  u džesiky na koberečku
Jako každý rok,i letos byla možnost sledovat všechny krásné a úspěšné pohromadě,a to na přehlídce spodního prádla Victoria´s Secret.Musím říct,že oproti minulým, ročníkům se mi modelky zas až tak nelíbily,ale to bude asi tím,že mi tam hrozně chyběla Karolina Kurkova a Adriana Lima!Oběma,možná jak víte,se teď někdy narodily jejich první potomci.Samozřejmě ,kdo opět nezklamal byla heidi Klum,která pár týdnů po porodu ukázala,že to prostě jde,když se chce.
Nejvíc se mi líbila Miranda Kerr,ona je prostě hrozně roztomilá a sympatická.Mimochodem,trošku komplex z těch krásných těl,ale nadruhou stranu,některým až moc trčely kosti,no ale to je asi věc názoru.Každopádně tyhle modelky jsou momentálně ve své branži prostě nejvíc.Jejich roční makání se jim vždycky vyplatí,když při přehlídce VS jim pak leží všichni u nohou..
Letos se na stagi spolu s modelkama objevili Black Eyed Peas.Záznam by měl být odvysílaný někdy v prosinci.
Neznámější "andílci" a spoustu dalších modelek tak večer 19.listopadu ve stylu hippies,veselých a přírodních barev ovládly New York!

Kristen, Rob, Taylor | Jimmy Kimmel live

21. listopadu 2009 v 21:44 | Lenqa Flying Chocolate |  Twilight news
Tak konečně jsme se dočkali! :D Upozorňuju, že na konci prvního videa je ukázka z NM a zároveň chci taky oznámit, že od 26. listopadu nebudu psát jestli ve videu je nějaká scéna z NM nebo ne.