America's Next Top Model | Cycle 14 | Week 7

30. dubna 2010 v 16:00 | Lenqa Flying Chocolate |  u lenky na koberečku
Welcome to New Zealand!
Holky jsou na Novém Zélandě, takže jak jinak tématické fotky. Všechny pózovaly ve stejných šatech, v přírodě a s ovcí.
http://flying-chocolate.blog.cz/
Jessica
Porotcům se tahle fotka nelíbila, protože Jessica má prý velice komerční (to je pravda) obličej a jelikož je komerční, tak musí na svém výrazu více zapracovat. Mě ale tahle fotka naprosto uchvátila póza a všechno. Nevím jak vy a porota, ale u mě je to palec nahoru!

http://flying-chocolate.blog.cz/
Alexandra
Tady máme opak případu Jessicy - porota tuhle fotku obdivovala, ale já zas tolik ne. Alexandra si vzala rady poroty k srdci a dělala pózy které jí svědčí, takže i zakláněla hlavu a využívala toho, že jí to takhle sluší. Mě ale tady přijde ale ta hlava až moc dozadu a to už se mi tolik nelíbí. Jinak fotka docela pěkná.
http://flying-chocolate.blog.cz/
Raina
Ooo Raina bohyně Raina! Raině se tenhle shoot velice vyvedl, co póza to velice povedená fotka,ale nakonec se holt musí vybrat pouze jedna. Ten výraz a všechno... prostě Raina, však víte. Jí bych určitě dala nejlepší fotku tohoto týdne!!
http://flying-chocolate.blog.cz/
Angelea
Asi poprvé se Angelee shoot zas tak nepovedl. Všechno je to takové divné. EE!
http://flying-chocolate.blog.cz/
Alasia
Tento týden vypadla Alasia... na jednu stranu jsem ráda, protože její osobnost byla naprosto nesnesitelná, protože když mluví je to jako kdyby mi někdo propichoval bubínky, ale zase na druhou stranu její fotky byly vážně dobré, ale někdo musel odejít a bohužel tahle fotka je doopravdy nejhorší ze všech.
http://flying-chocolate.blog.cz/
Krista
Druhý týden za sebou a Krista má opět nejlepší fotku. Fotka je povedená, ale když ji mám porovnat s fotkou Rainy, tak nechápu proč má zrovna ona nejlepší fotku?!!

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adla Adla | Web | 1. května 2010 v 18:08 | Reagovat

Raina je nej :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama