McFLY-News And Other

Dougie is back!

15. března 2011 v 20:17 | Lenka


Někteří to možná víte, někteří možná ne.
Těsně před Vánocemi se Frankie (opět) rozešla s Dougiem. Dougie to očividně psychicky nezvládl dobře a tak teď v únoru, těsně před začátkem McFly turné (18.3.11) kluci oznámili, že musí přesunout první tři data na konec turné, jelikož je Dougie nemocný a neměli dostatek času na zkoušky. Potom média oznámila, že Dougie je na léčení a tak kluci z kapeli přiznali barvu a oficiálně prohlásili, že Dougie je na léčení, jelikož si v poslední době prošel těžkými časy a tak si musel dát od všeho na chvíli pokoj a vše si v hlavě urovnat.
Dneska ale už Dougova máma napsala na Twitter, že je zpátky, všichni z kapely taktéž a pak se ozval i sám Doug, že si cení podpory a vše už je zase tak, jak má být :)

happy b'day Danny

12. března 2011 v 19:36 | Lenka
Dnes slaví Danny své 25. narozeniny! Gratulujeme!

Harry Judd | Strictly Special Children In Need 2010

20. listopadu 2010 v 12:16 | Lenqa Flying Chocolate

McFly | BBC Children in Need 2010

20. listopadu 2010 v 12:15 | Lenqa Flying Chocolate

McFly ft. Taio Cruz | Shine A Light

8. října 2010 v 19:40 | Lenqa Flying Chocolate
Průběh celého natáčení Shine A Light bylo vysíláno online na jejich oficiální stránce. Poskakující lidi okolo McFly jsou opravodoví fanoušci, kteří měli možnost se stát součastí videoklipu.

eh eh shine a light on her

Super City details

28. září 2010 v 19:06 | Lenqa Flying Chocolate
McFly včera odhalili pomocí takového traileru, co vlastně to Super City bude obnášet! Přijde mi to naprosto úžasný, že dávaj fanouškům takové možnosti "být s nimi." 

McFly | Super city trailer

16. září 2010 v 20:26 | Lenqa Flying Chocolate
Super City už se blíží!!!! Ten trailer se mi strašně líbí!

"Nowhere Left To Run" trailer

7. srpna 2010 v 18:00 | Lenqa Flying Chocolate
Trailer k jejich filmu Nowhere Left To Run!!!! Určitě to bude něco jako true Blood, ale s McFly, takže uááá nejlepší kombinace! Bude to doopravdy film, který bude ke shlédnutí v jejich Supercity v září a bude mít 30 minut! Není třeba zmiňovat, že Doug a Harry tam jsou extrémně hot!

happy b'day McFLY

31. července 2010 v 18:48 | Lenqa Flying Chocolate
Dneska jsou McFLY spolu už 7 let!
http://flying-chocolate.blog.cz/

happy b'day Tom

17. července 2010 v 20:09 | Lenqa Flying Chocolate
Dnes slaví svoje 25. narozeniny Tom Fletcher! Všechno nejlepší!
http://flying-chocolate.blog.cz/

Party Girl

15. července 2010 v 21:46 | Lenqa Flying Chocolate
Čas nadešel a byl nám odhalen nový singl McFLY Party Girl v celé své kráse. 
Nejdříve nám Fearne Cotton pustila 55 sekundovou ukázku na BBC Radio 1 a potom k večeru na rádiu In:Demand Alex pustil celou Party Girl.
Tahle písnička je absolutně něco jiného. Nedokážu to přirovnat k žádné z jejich předchozích. ALE, je naprosto úžásná!
Já takovýhle styl písniček mám ráda, takže woohoo! Samozřejmě se najdou fanoušci co to hned odsoudili, že už to nejsou McFLY a s tím se holt musí vždycky počítat. Já sama uznávám, že to už to není co to bývalo, že to nejsou písničky o brokolicích, průjmech a holce co má 5 barev ve vlasech, ale změna musí nastat a ty já vždy jen vítám (pokud jsou dobré a tohle je ten případ:)
Jinak kluci se vrátili zpátky k své předchozí nahrávací společnosti a mají dohodu, že peníze si rozděli s ní rozdělí stejným dílem.
pod perexem rozhovor s Tomem 

u McFLY se něco děje

13. července 2010 v 20:40 | Lenqa Flying Chocolate
Takže dámy a pánové. Vypadá to, že se něco s McFLY začne dít. V posledních dnech se začali odhalovat jejich "secret projects" a "secret meetings" a tím způsobem, že stejně nic nechápeme :D Každý z nich má nějaký spešl znak a nakonec nám teda prozradili, že "budují" McFLY super city a prý to má něco dočinění s komunikací s jejich fanoušky. Prní singl se bude jmenovat Party Girl a v následujících obrázcích můžete vidět i McFLY nové logo ;)
Vypadá to velice tajemně, moderně, kosmicky a revolučně :D Jsem velice zvědavá co z toho nakonec vyjde uáá
http://flying-chocolate.blog.cz/

happy b'day Harry

23. prosince 2009 v 20:24 | Lenqa Flying Chocolate
Harry Judd dnes slaví svoje 24. narozeniny! Všechno nejlepší!

happy b'day Doug

1. prosince 2009 v 16:53 | Lenqa Flying Chocolate
Včera Dougie Poynter oslavil svoje 22. narozeniny. Všechno nejlepší!

McFLY ve vesmíru

24. října 2009 v 15:29 | Lenqa Flying Chocolate
Víte.. s McFLY se mi moc toho nechce přidávat, ale tohle se přidat musí.. písnička Star Girl od McFLY byla hrána ve VESMÍRU! JO je to tak, hráli je tam! :D V druhém videu mluví i o tom, jak fanoušci na Twitteru furt psali ať je tam pustěj... musím přiznat že i já jsem se toho zůčastnila že jo :D


happy b'day Tom&McFLY

18. července 2009 v 19:18 | Lenqa Flying Chocolate
Včera oslavil svoje 24. narozeniny Tom Fletcher a dnes je to 6 let co McFLY jsou spolu!

Fletcherovic na Harryho Pottera

7. července 2009 v 18:43 | Lenqa Flying Chocolate
Dneska je v Anglii premiéra dalšího filmu Harryho Pottera. Nejsem na to takovej expert, ale vim že to je ten díl half blood prince a jestli jsem dobře informována, tak u nás to je jako princ dvojí krve??? :D Ale proč to sem píšu. Jelikož jsem aktivní uživatel twitteru, tak vim, že se tam chystá Tom, jeho přítelkyně Giovanna a jeho sestra Carrie. Všichni jsou do takovejhlech fantasty blázni, takže tam prostě musej bejt! A aby jsme nežárlili, tak se vyfotili s VIP vstupenkou..... Škoda že se u nás taky nebudou dávat takovýhle vstupenky :D

happy b'day Danny

12. března 2009 v 21:20 | Lenqa Flying Chocolate
Dneska slaví svoje 23. narozeniny náš slavný Gymlit Daniel Alan Davy Jones! Tak to všechno nejlepší ty dědku jeden!

McFLY news

7. února 2009 v 20:17 | Lenqa Flying Chocolate
S McFLY se toho poslední dobou moc neděje, protože plánujou koncerty po Latinský Americe, Austrálii, Japonsku, ale ne po Evropě.. dobře.. vystoupí v Amstrdamu xD Jen tak pro zajímavost, jejich koncert v Sydney byl vyprodanej za 20 minut.
Páč jejich album nedalo #1, ani jeden z jejich singlů nedal #1 a oni jsou prostě zvyklí na to, že maj #1 alba a singly, tak už nahrávaj songy pro další album, co má vyjít už tenhle rok.
Jinak Radio: ACTIVE Tour DVD z Wembley vyjde 21. dubna. Bude tam spousta bonusů jako jejich fotky, photoshoot z backstage a taky Radio: ACTIVE Tour Diary, kde budou jejich vtipný zážitky a hstorky.

McFLY | badges

27. prosince 2008 v 22:05 | Lenqa Flying Chocolate
Harryho
 
 

Reklama